W naszej drużynie wymagane jest następujące umundurowanie:
- rogatywka ZHR
- bluza mundurowa ZHR
- pasek parciany zielony ZHR
- krótkie spodenki mundurowe ZHR (na czas lata)
- czarne getry (do krótkich spodni)
- granatowe wywijki (do krótkich spodni)
- spodnie długie bojówki (na czas zimy)
- ciemne buty za kostkę (najlepiej czarne lub brązowe), np trapery
Do rogatywki należy dokupić metalową lilijkę, którą trzeba przyczepić
Dodatkowo do tego granatowa chusta z zieloną obszywką, którą zakładamy pod kołnierz (nie kupujemy jej, każdy w swoim czasie otrzymuje od drużynowego) oraz pagony 63, które zakładamy na naramienniki (również dostajemy od drużynowego)
