W naszej drużynie wymagane jest następujące umundurowanie:

Do rogatywki należy dokupić metalową lilijkę, którą trzeba przyczepić

Dodatkowo do tego granatowa chusta z zieloną obszywką, którą zakładamy pod kołnierz (nie kupujemy jej, każdy w swoim czasie otrzymuje od drużynowego) oraz pagony 63, które zakładamy na naramienniki (również dostajemy od drużynowego)